معرفی محصولات, مقالات ورزشی

راهنمای خرید محصولات و خدمات فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت

فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت منیریه تهران

راهنمای خرید محصولات و خدمات فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت

راهنمای خرید محصولات و خدمات فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت | امروزه ورزش بخشی از برنامه هر شخص را ممکن است در بر بگیرد و افرادی هم هستند که ورزش را به طور حرفه ای دنبال می کنند. علاقه مندان به فعالیت های ورزشی دوست دارند که خرید خود را از جایی انجام دهند که خدمات گوناگونی را ارائه می دهد. علاوه بر آن خرید اینترنتی یکی از کار هایی است که امروزه مردم میل به انجام آن را دارند. شما ورزشکار عزیز می توانید ابزار ورزشی خود را با اطمینان از فروشگاه اونلی اسپرت تهیه کنید و از ورزش کردن لذت ببرید. ما به صورت حضوری و آنلاین در کنار شما عزیزان برای دریافت کالای مورد نظر ورزشی شما هستیم.

با اونلی اسپورت همیشه اورجینال باش

آنچه در فروشگاه اونلی اسپرت ارائه می شود:

رشته هایی که نیاز به راکت ورزشی و توپ مورد نیاز دارند و لوازم دیگر مورد نیاز آن، مثل لوازم بدمینتون و لوازم اسکواش، ورزش هایی که به توپ و تور نیاز دارند مثل والیبال و تنیس، وسایلی چون اسکیت بزرگسال، اسکیت بچگانه، اسکوتر، کفش ورزشی و کیف و کوله ورزشی از کالاها و خدماتی هستند که ما ارائه می کنیم و امکان انتخاب و دریافت آن ها را به صورت آنلاین برای شما از طریق وب سایت مان فراهم نموده ایم.

شما با مشاوره رایگان هم می توانید برای اطلاعات دقیق آنچه مد نظرتان برای خرید است هم بهره ببرید و جنس و کالای مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی ما دریافت نمایید. حال می خواهیم برای آشنا شدن با وب سایت ما،  طریقه کار کردن با آن و محصولاتی که ارائه می دهیم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

آشنایی با ورزش های ارائه شده در فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت

بدمینتون از رشته های جذابیست که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. این ورزش به صورت حرفه ای معمولا در سالن های سربسته و طراحی شده با خط کشی مخصوص انجام می گردد. اگر چه در پارک ها ما شاهد افراد زیادی هستیم که به صورت تفریحی این ورزش را دنبال می کنند.

مثل هر رشته دیگری بدمینتون هم تجهیزات مورد نیاز خود را می طلبد. لباس و کفش مخصوص، راکت های بدمینتون، توپ مخصوص این رشته و تور از لوازم بدمینتون هستند که شما برای فعالیت در این رشته به آنها نیاز دارید.

لوازم بدمینتون یکی از خدمات و کالا های گسترده ای است که ما در فروشگاهمان آن را ارائه می کنیم. لوازم بدمینتون یکی از تخصص های ماست و شما می توانید انواع تجهیزات مختلف آن را از ما بخواهید.

5 نکته برای حرفه ای شدن در بازی بدمینتون. - فروشگاه کالای ورزشی پیست - فروشگاه لوازم ورزشی در مشهد ورزش بدمینتون

پینگ پنگ هم ورزشی است که هم به صورت حرفه ای، و هم به صورت تفریحی و ورزشی انجام می پذیرد. این رشته هم علاقه مندان خود را دارد. علاوه بر فعالیت های حرفه ای در این رشته، این ورزش در مکان ها و موقعیت های دیگری هم انجام می شود. برای مثال در مدارس و در خانه ها هم این ورزش دنبال کنندگانی دارد.

لباس و کفش مخصوص، راکت های مورد نیاز، توپ، میز و تور مربوط به آن از وسایل مورد نیاز این رشته ورزشی می باشد.

مشخصات یک راکت پینگ پنگ خوب چیست و انواع آن کدامند؟ورزش پینگ پنگ یا تنیس روی میز

اسکواش از دیگر ورزش هاییست که محبوبیت خود را امروزه به دست آورده است که در سالن های مخصوص و حتی در آپارتمان های مسکونی سالن های آن تدارک دیده شده و علاقه مندانی را به خود جذب نموده است.

برای این ورزش شما احتیاج به راکت و توپ مخصوص و لباس و کفش مربوطه را پیدا می کنید. لوازم اسکواش از لوازمی است که ما در فروشگاهمان در اختیار شما قرار می دهیم.

Fitter, healthier, more productive: the data that shows squash is in good nick | Squash | The Guardianورزش نوپا اسکواش

تنیس از دیگر رشته های ورزشی است که علاقه مندانی با سنین مختلف را به خود جذب کرده است. امروزه در کشورمان فعالیت کنندگانی به صورت حرفه ای ورزش تنیس را دنبال می کنند. علاوه بر آن افرادی هم هستند که برای علاقه شخصی و یا به صورت ورزشی و تفریحی این رشته را دنبال می کنند. این رشته نیاز به زمین تخصصی خود دارد که با تور مخصوص مجهز شده باشد.

لباس و کفش مورد نیاز این رشته، توپ مخصوص، راکت های مخصوص و تور از وسایل مورد نیاز برای فعالیت در رشته ورزشی تنیس می باشند.

Beginner's guide to tennis: 9 things you need to play - Reviewedورزش تنیس

فوتبال دیگر رشته ای است که اکثر شما آشنایی با این رشته محبوب را دارید. این رشته به صورت تخصصی و تفریحی از سوی علاقه مندان دنبال می شود. این رشته در سالن ها و زمین چمن معمولا دنبال می شود.

علاقه مندان این رشته ورزشی نیاز به توپ مخصوص، لباس و کفش های مخصوص و دیگر وسایل مربوطه مثل ساق بند دارند.

Football facts and tips - The Physio Companyورزش فوتبال

والیبال هم از رشته های ورزشی گروهی است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. رشته ورزشی والیبال علاوه بر دنبال کنندگان حرفه ای، علاقه مندانی برای برنامه ورزشی و تفریحی خود هم دارد. امروزه در پارک ها هم به صورت گروهی این ورزش انجام می پذیرد.

لباس، کفش مخصوص، توپ و تور مخصوص از وسایل مورد نیاز رشته ورزشی محبوب والیبال است.

Team Canada Women's 2022 U21 Program Set to Start - University of Albertaورزش والیبال

امروزه یوگا هم جای خود را در میان عموم مردم باز کرده است. این رشته ورزشی به راحتی قابل انجام است و عموم مردم با سنین مختلف، هم آقایان و هم بانوان علی الخصوص بانوان این رشته ورزشی را انجام می دهند.

مت یوگا و لباس های راحتی که انجام یوگا را برای علاقه مندان خود راحت تر می کند و دیگر وسایل مربوطه برای تمرین های مختلف این رشته ورزشی از وسایل مورد نیاز می باشند.

7 top amazing yoga classes in Abu Dhabi, UAE to tryورزش آرامش بخش یوگا

تناسب اندام هم رشته ایست که ورزشکاران در باشگاه های مربوطه و در مکان های مختلف مثل خانه و علاوه بر آن به صورت حرفه ای هم آن را دنبال می کنند. مردم برای فعالیت ورزشی روزانه خود معمولا باشگاه های ورزشی را انتخاب می نمایند که در سراسر دنیا هم به همین صورت است. به خاطر در دسترس بودن این رشته علاقه مندانی شاید بیش از هر رشته ورزشی دیگری آن را به هدف تناسب اندام دنبال میکنند.

کفش و لباس راحتی و دیگر وسایل مورد نیاز بدنسازی از وسایل مورد نیاز برای فعالیت در رشته تناسب اندام می باشند.

اصول تناسب اندام (همه سطوح)تناسب اندام

اسکیت هم علاقه مندان مخصوص به خود را دارد و محبوبیت خود را در بین علاقه مندانش حفظ کرده است. اسکیت بچگانه و اسکیت بزرگسال را از فروشگاه ما می توانید تهیه کنید. امروزه زمین ها و پیست های مربوطه برای این رشته وجود دارند و علاقه مندان می توانند به صورت ایمن تری با امکانات بیشتر از این امکانات استفاده نمایند.

اسکیت، زانو بند، محافظ آرنج، کلاه مخصوص و لباس راحتی برای انجام این رشته مورد نیاز ورزشکاران است.

خرید کفش اسکیت و هر آنچه لازم است در این باره بدانید - درجهلذت بردن از تمرین با اسکیت

اسکوتر هم علاقه مندانی مخصوصا در سنین کودک، نوجوان و جوان دارد. اسکوتر، هم به صورت ورزشی و تفریحی و هم به صورت حرفه ای در پیست های مربوطه دنبال می شود.

لباس راحتی ورزشی و کفش مناسب، وسایل ایمنی و خود وسیله اسکوتر از نیاز های علاقه مندان به این رشته ورزشی است. لوازم اسکوتر مورد نظرتان را از فروشگاه ما تهیه کنید.

اسکوتر کودک - راهنمای خرید اسکوتر کودک و معرفی بهترین مدلهاتمرین با اسکوتر مخصوص کودکان

کفش ورزشی،کیف و کوله ورزشی هم نیازی دیگر برای فعالیت های ورزشی می باشند. بعضی از این رشته های ورزشی کیف و کوله مخصوص به خود را می طلبد. برای مثال می شود تنیس را نام برد که به کوله ای مخصوص برای حمل وسایل و به خصوص راکت های این رشته نیاز دارد.

برای دریافت محصولات و حتی بیشتر از آنچه ذکر شد می توانید به وب سایت اونلی اسپرت مراجعه نمایید.

با ما تا پایان این مقاله همراه شوید تا محصولات ما را بیشتر بشناسید و در صورت تمایل اقدام به خرید نمائید.

بدمینتون

انواع لوازم بدمینتون را می توانید از فروشگاه اونلی اسپرت تهیه کنید.”بدمینتون” ورزشی است که علاوه بر امکان بازی در زمین مخصوص و همراه با تور، به صورت بدون تور هم دنبال می شود و علاقه مندان فراوانی دارد. بدمینتون به غیر از ورزشکاران حرفه ای خود، علاقه مندانی به صورت تفریحی-ورزشی هم دارد. کافیست توپ و راکت بدمینتون خود را داشته باشید تا به صورت دو یا چند نفره این ورزش را دنبال کنید. حرفه ای ها در این رشته هم می توانند لوازم خود را از ما با کیفیت مناسب مد نظرشان تهیه فرمایند.

ما راکت های مختلفی با کیفیت های گوناگون برای نیاز شما فراهم کرده ایم. کافیست به فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت مراجعه نمائید.

لوازم بدمینتون یکی از خدمات و کالا های گسترده ای است که ما در فروشگاهمان آن را ارائه می دهیم. لوازم بدمینتون یکی از تخصص های ماست و شما انواع دیگری از کالاها را هم می توانید از ما بخواهید.

راکت بدمینتون (همه برندها)

راکت بدمینتون(همه برندها)  را از ما بخواهید. شما برای بازی بدمینتون با انواع مختلفی از برند ها با کیفیت های مختلف و قیمت های مختلفی مواجه هستید. پس از اینکه نوع استفاده شما مشخص شد، شما می توانید به فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت برای خرید مراجعه فرمایید. بستگی به نوع استفاده شما دارد، اگر برند مخصوصی مورد نظرتان است می توانید به صورت اینترنتی مستقیما برای خرید خود اقدام نمایید. اگر هم اطلاعات خاصی در مورد راکت بدمینتون ندارید می توانید از اطلاعات درج شده در توضیحات هر محصول استفاده نمایید و یا از مشاور رایگان ما کمک بخواهید. راکت های بدمینتون انواع مختلفی از برند ها را شامل می شود که اگر از آن اطلاع داشته باشید، تعیین کننده خرید شما می شود. این بستگی به شما دارد که چگونه این رشته ورزشی را دنبال می کنید.

راکت بدمینتون کودکان

راکت بدمینتون کودکان را از ما بخواهید. این نوع راکت ها مناسب برای سنین کودک هست و وزن آن برای استفاده کودکان طراحی شده است. این نوع راکت ها برای کودکانی که علاقه مند به ورزش بدمینتون هستند مناسب می باشد.

راکت بدمینتون پرگان

یکی از راکت های موجود در ایران با کیفیت مناسب راکت بدمینتون پرگان می باشد. تعداد زیادی از علاقه مندان و بازیکنان حرفه ای در ایران در سطح ملی و یا باشگاهی از این راکت استفاده می کنند.

مشخصات، قیمت و خرید راکت بدمینتون پرگان مدل MOON 2000 | دیجی‌کالاراکت بدمینتون پرگان

راکت آلومینیوم (مبتدی)

راکت آلومینیوم(مبتدی) را از ما طلب کنید. این راکت هم راکتی مناسب برای استفاده های متفاوت است. از لحاظ وزنی سبک می باشد و نیاز های علاقه مندان به خصوص کسانی که تفریحی این رشته را دنبال می کنند، را برطرف می کند. این نوع راکت را شاید بیشتر دیده باشیم و برای استفاده ی عموم مناسب می باشد.

راکت کربن (حرفه ای)

راکت کربن(حرفه ای) فناوری پیشرفته ای دارد. این راکت ها معمولا وزن کمتر و دوام و استحکام بیشتری نسبت به ترکیبات آلومینیومی و فولادی دارند. اینطور که از نامش مشخص می باشد برای سطوح حرفه ای تر قابل استفاده است و نیاز های متفاوتی را از بازیکنان حرفه ای و آن هایی که به دنبال خرید یک راکت حرفه ای می باشند را برطرف می کند.

راکت بدمینتون (سرسبک)

راکت بدمینتون (سرسبک)” راکتی است که برای کسانی که می خواهند به راحتی دفاع کنند و با انعطاف بیشتری بازی کنند مناسب است. می توانید با این راکت راحت تر دفاع و حمله کنید و با انعطاف بیشتری آن را حرکت دهید.

راکت بدمینتون (متعادل)

راکت بدمینتون (متعادل) با وزنی مناسب برای دفاع و حمله استفاده می شود و ساختار ترکیبی بسیار خوبی را دارا می باشند. توازن آن مناسب است و نه سر سبک است و نه سرسنگین. در واقع این نوع راکت ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد و بازیکنان آن را به دیگر انواع ترجیح دهند.

راکت بدمینتون (سرسنگین)

راکت بدمینتون (سرسنگین) برای  ورزشکارانی که می خواهند ضربات سنگین تر از انتهای زمین بزنند بسیار مناسب است و برای کسانی که میخواهند اسمشی سریعتر و قویتر نسبت به بقیه راکت ها بزنند مناسب تر است.

زه کشی راکت بدمینتون

زه کشی راکت بدمینتون همراه با تحویل سریع یکی از خدمات ماست. زه کشی برای کسانی نیاز هست که زه و یا همان سیم راکت آنها به نوعی یا ضعیف شده و یا پاره شده است. زهکشی برای بازیکنان برای داشتن راکتی سالم تر و مناسب تر معمولا بعد از چند وقت استفاده هم مورد نیاز می باشد.

در واقع زه سالم تر به شما کمک می کند که با کیفیت بهتری بازی کنید و ضربات با قدرت و دقت مناسب تر بزنید. شما بعد از چند وقت استفاده نیاز به زهکشی برای بالا بردن کیفیت بازی خود دارید.

لوازم جانبی بدمینتون

لوازم جانبی بدمینتون را از ما بخواهید. شما می توانید لوازم مورد نیاز خود که مربوط به رشته بدمینتون است را از ما تهیه فرمایید. این لوازم از جاکلیدی طرح توپ بدمینتون تا کیف مخصوص و غیره به شما ارائه می شود. فروشگاه ما انواع مختلفی از لوازم جانبی که شما احتیاج دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

پایه بدمینتون

پایه بدمینتون در واقع پایه ای است که تور بدمینتون را نگه می دارد و به شما امکان بازی با تور را می دهد. پایه بدمینتون در وزن های مختلف همراه با چرخ می باشد و جنس آن هم از فلز می باشد. این پایه برای راحتی شما در چند تکه ساخته شده است و همچنین به صورت تاشو برای راحتی شما برای جا به جایی راحت تر به شما ارائه می گردد. برای کسانی که قصد دارند محیط بازی خود را به صورت شخصی هم فراهم کنند این گزینه بسیار خوبی است.

پایه تور بدمینتون چرخ دار سیار متحرک - اونلی اسپرتپایه مربوط به تور بدمینتون

توپ بدمینتون

توپ بدمینتون یکی دیگر از کالاهایی است که می توانید از ما بخواهید. انواع توپ های بدمینتون از پر گرفته تا پلاستیکی با کیفیت های متفاوت و برند های مختلف به شما عرضه می شود. توپ جایگاه مهمی در بازی و ورزش بدمینتون دارد و بنا به کیفیت و نوعی که شما این ورزش را انجام می دهید، می توانید توپ مناسب خود را سفارش دهید و از بازی خود لذت ببرید.

سئو دسته بندی توپ بدمینتون - اونلی اسپرتتوپ بدمینتون

زه بدمینتون

زه بدمینتون را می توانید از ما تهیه فرمایید و حتی نصب آن را هم به ما بسپارید. زه نقش مهمی در بازی بدمینتون دارد. زه ها بسته به نوع بازی شما در کیفیت ها و برندهای مختلف به شما عرضه می شود. زه یا همان سیم در راکت بدمینتون نقش مهمی در کیفیت ضربه شما دارد و در واقع وسیله اصلی راکت شماست که بدون آن بازی و ورزش بدمینتون برای شما میسر نمی گردد.

گریپ بدمینتون

گریپ بدمینتون” وسیله ای است که شما از آن برای راحتی در دست گرفتن راکت بدمینتون استفاده می نمایید. گریپ روی دسته بدمینتون نصب می گردد. این گریپ بازی را برای شما راحت تر می کند. شما میتوانید انواع مختلف گریپ بدمینتون را از ما بخواهید. این گریپ ها در کیفیت ها و برند های مختلف در اختیار شما قرار داده می شود.

گریپ ضخیم یونکس مدل Aerotec - اونلی اسپرتگریپ بدمینتون در رنگ های مختلف

ساک، کیف و کوله

انواع “ساک، کیف و کوله” را از ما بخواهید. اگر به دنبال ساکی برای جا به جایی راحت لوازم بدمینتون خود می گردید شما می توانید آن را از ما بخواهید. ساک و کیف مربوطه مورد نیاز شما برای راحتی در نقل و انتقال وسایل شما قابل استفاده است. ما با ارائه انواع و برندهای مختلف ساک، کیف و کوله در خدمت شما هستیم.

لوازم بدمینتون مورد نظرتان را از فروشگاه ما تهیه کنید. این لوازم بدمینتون طیف گسترده ای را شامل می شود که ما در فروشگاهمان در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

پینگ پنگ و اسکواش

پینگ پنگ و اسکواش رشته هایی هستند که علاقه مندان خاص خود را دارند و به خصوص ورزش اسکواش در حال رونق گرفتن است. البته که پینگ پنگ هم جذابیت های خاص خود را دارد و از لحاظ قدمت هم بالاتر از اسکواش قرار می گیرد.

پینگ پنگ

شما با مراجعه به وب سایت ما می توانید انواع لوازم مورد نیاز “پینگ پنگ” را خریداری نمایید. پینگ پنگ هم علاقه مندان خاص خود را دارد. در پارک ها، مدارس و در خانه ها علاوه بر سالن های حرفه ای هرکجا که میز این بازی فراهم باشد علاقه مندان میتوانند این ورزش را انجام دهند.

این ورزش هم جزء ورزش های پر تحرک محسوب می شود و برای کالری سوزاندن مناسب است. علاقه مندان زیادی این ورزش را به صورت تفریحی و ورزشی دنبال می کنند.

شما هم میتوانید وسایل پینگ پنگ خود را داشته باشید و از این بازی لذت و بهره کافی را ببرید.

راکت پینگ پنگ

راکت پینگ پنگ هم بسته به نوعی که شما این ورزش مهیج را انجام می دهید با توجه به تنوع کیفیتی که شامل می شود در اختیار شما قرار داده می شود. این نوع تنوع کیفیتی تنوع قیمتی را هم در بر می گیرد. فروشگاه ما با کیفیت ها و برند های مختلف راکت در خدمت شماست.

توپ پینگ پنگ

توپ پینگ پنگ کالایی دیگری است که ما با کیفیت ها و برند های متفاوت به شما عرضه می کنیم. این کالا با توجه به نظر شما در تعداد مختلف و با کیفیت های مختلف و انواع مختلفی از برند ها در اختیار شما قرار داده می شود. کافیست نوع استفاده خود را مشخص کنید و از ما نظر بخواهید تا توپ مناسب خود را برای بازی انتخاب نمایید.

میز پینگ پنگ

اصلی ترین وسیله ای که شما برای این ورزش نیاز دارید میز پینگ پنگ است. ممکن است شما جایی این ورزش را انجام می دهید که میز در اختیارتان گذاشته می شود. ولی اگر میز ندارید و به فکر تهیه آن هستید می توانید از انواع مختلف میز با کیفیت های مختلف بهره مند شوید. این میز ها با مشخصه های مختلفی در فروشگاه ما وجود دارند و شما می توانید با تصمیم گیری و با مشاوره مناسب از میز مورد نظرتان بهره مند شوید. برای مثال میزهایی در فروشگاه ما به مشتری عرضه می شوند که قابلیت تا شدن دارند تا در صورت عدم نیاز ، فضایی اندک را اشغال کنند.

با توجه به سطحی که شما این ورزش را انجام می دهید می توانید میز مناسب خود را تهیه کنید و از این ورزش مفرح در مکان دلخواهتان بهره مند گردید.

سئو دسته بندی میز پینگ پنگ - اونلی اسپرتمیز پینگ پنگ چرخدار برای جا به جایی راحت تر

 

لوازم جانبی پینگ پنگ

لوازم جانبی پینگ پنگ از قبیل تور و گیره میز، کاور راکت، ابر تمیز کننده راکت و جا کلیدی طرح راکت پینگ پنگ در فروشگاه ما در اختیار شما قرار داده می شود. لوازم جانبی پینگ پنگ مثل تور هم حتما مورد استفاده مصرف کنندگان است و این از کالاهای لوازم جانبی رشته پینگ پنگ، در فروشگاه ما می باشد.

پوشاک پینگ پنگ

پوشاک پینگ پنگ از لباس راحتی این ورزش تا کفش و انواع دیگر پوشاک مورد نیاز این بازی در فروشگاه ما در اختیار شما قرار می گیرد. شما برای بازی پینگ پنگ اگر بازیکن حرفه ای هستید و یا اگر حتی به صورت تفریحی این ورزش پر هیجان را دنبال می کنید به پوشاک راحتی این رشته ورزشی احتیاج دارید.

این پوشاک را در برند ها و کیفیت های مختلف می توانید از فروشگاه ما بخواهید.

اسکواش

“اسکواش” ورزشی نو پاست که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است و با توجه به ساخت سالن های ورزشی مناسب ،این رشته محبوبیت خاصی را در بین ورزشکاران پیدا کرده است و روز به روز علاقه مندان بیشتری را به خود جذب می کند. محبوبیت این ورزش در حال افزایش است و هر روز علاقه مندان بیشتری به این ورزش هیجان انگیز می پردازند.

لازم به ذکر است که علاقه مندانی برای این ورزش وجود دارد که این ورزش را به عنوان ورزش شماره یک خود برای برنامه ورزشی مورد نظرشان انتخاب نموده اند.

شما می توانید لوازم اسکواش مورد نظرتان را از فروشگاه ما تهیه کنید.

راکت اسکواش

راکت اسکواش را از فروشگاه ما تهیه کنید. شما می توانید از انواع مختلف راکت با قیمت ها و کیفیت های مختلف در فروشگاه ما بهره مند شوید. در این بازی مفرح هم مثل دیگر ورزش های راکتی انواع متفاوتی از راکت ها که بازی را برای هر سلیقه ای آسان می کند وجود دارد. بسته به نوع فعالیت شما در این رشته ورزشی می توانید راکت مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

یکی از مواردی که باید برای انتخاب یک راکت مناسب در نظر بگیرید، وزن راکت است. با توجه به سطح توانایی و قدرت عضله های خود، شما می توانید از راکتی بهره مند شوید که بازی را برای شما لذت بخش تر و البته ضربات شما را دقیق تر می کند.

این راکت ها هم در برندهای متفاوتی عرضه می شوند و شما می توانید راکت مد نظرتان را اگر شناخت قبلی دارید تهیه کنید و اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید با ما مشورت نمایید تا راکت دلخواه خود را داشته باشید.

راکت اسکواش

کفش اسکواش

کفش اسکواش مثل ورزش های راکتی دیگر برای محافظت از پاها و جسم شما توصیه می شود. کفش های اسکواش علاوه بر اینکه بازی را برای شما مهیج تر می کند از پاها به خصوص مچ و زانوهای شما هم مراقبت می کند. در این ورزش از کفش های مخصوص به خود استفاده می شود و برند های متخصص در تولید کفش ورزشی با تدابیر مهم این کفش ها را روانه بازار کرده اند.

بسته به نوع و کیفیت بازی و اینکه در چه سطحی این ورزش را دنبال می کنید می توانید کفش مخصوص به خود را برای یک بازی سالم تر و با کیفیت تر تهیه فرمایید.

توپ اسکواش

توپ اسکواش توپ مخصوصی است که برای این بازی طراحی شده است. جنس آن لاستیکی و بدنه آن قابل فرورفتگی و انعطاف است. این توپ ها انواع مختلفی دارند و از انواع مختلف سبک، متوسط و سنگین وجود دارند که قابل استفاده برای علاقه مندان هستند. شما می توانید توپ بازی خود را با کیفیت مناسب از فروشگاه ما تهیه کنید.

در مجموع، ورزش اسکواش ورزش جدیدتری نسبت به دیگر ورزش های راکتی است و با توجه به احداث زمین های این بازی علاقه مندان بیشتری به این ورزش پر تحرک جذب می شوند. برای یک بازی هیجان انگیز و داشتن راکت، توپ و کفش اسکواش به فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت مراجعه فرمایید.

سئو دسته بندی توپ اسکواش - اونلی اسپرت

توپ اسکواش

والیبال و فوتبال

والیبال و فوتبال می توان گفت از محبوب ترین ورزش های گروهی کشور هستند و علاقه مندان فراوانی هم به صورت حرفه ای و هم به شکل ورزشی و تفریحی وقت خود را به آنها اختصاص می دهند. برای اینکه در جمع ورزشکاران علاقه مند به والیبال و فوتبال قرار بگیرید و این ورزش ها را دنبال نمایید، وسایل مورد نیاز خود را از فروشگاه ما بخواهید.

والیبال

“والیبال” رشته ای است که زمین، توپ، تور، البسه، کفش و دیگر وسایل مورد نیاز خود را می طلبد. ورزش والیبال همچنان مثل قبل محبوبیت خود را در کشورمان حفظ کرده و با حضور پر قدرت ملی پوشان کشورمان در عرصه بین المللی علاقه مندان بیشتری را نسبت به قبل به خود جذب کرده است.

والیبال در سطح جهانی یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی است و این ورزش در همه سطوح دنبال می شود. این ورزش در بعضی از کشور ها ورزش شماره یک و محبوب ترین ورزش به شمار می رود. اگر شما هم می خواهید به جمع ورزشکاران حرفه ای این رشته بپیوندید می توانید لوازم مورد نیاز خود را از فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت تهیه کنید.

این رشته، هم در بین بانوان و هم در بین آقایان علاقه مندان خود را دارد. این رشته ورزشی هم تجهیزات خاص خود را می طلبد. از جمله کفش، لباس مخصوص، زانوبند و غیره که هم برای آقایان و هم بانوان موجود می باشد.

اگر می خواهید این ورزش پر هیجان را دنبال کنید برای دریافت کالاهای مورد نظرتان به فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت رجوع کنید.

کفش والیبال

کفش والیبال از وسایل مورد نیازی است که شما برای یک بازی راحت تر و ایمن تر به آن نیازمند هستید. این کفش ها به شما قدرت تحرک روی کف سالن ها، پریدن ایمن و کنترل بیشتر را می دهند. این کفش ها را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا از فروشگاه ما طلب کنید. این کفش ها در فروشگاه ما خوش قیمت ترین محصول کل ایران نامیده شده اند.

این کفش ها به شما امکان یک بازی با دقت، سریع و دلچسب را می دهند و شما با توجه به سطحی که این ورزش را دنبال می کنید می توانید کفش مورد نظر خود را از فروشگاه ما تهیه کنید. این نوع کفش ها در برند های مختلف در اختیار شما قرار داده می شود. شما می توانید اطمینان کافی از کیفیت این کفش ها را داشته باشید چون این محصولات از کالاهای پر فروش در فروشگاه ما می باشند.

با کفش مخصوص بازی والیبال، خیلی دلچسب تر و راحت تر ورزش مورد علاقه تان را دنبال کنید و بدانید که این نوع کفش ها در دقت و عملکرد شما در هنگام بازی تاثیر به سزایی دارد.

شما می توانید در فروشگاه ما از پرفروش ترین برند ها در زمینه والیبال بهره مند شوید و خرید مطمئن و آسانی را تجربه نمایید.

زانوبند والیبال

شما می توانید زانوبند والیبال خود را از ما تهیه کنید. این زانوبند ها در جنس های مختلف ارائه شده اند و بازی راحت تر به دور از آسیب را برای شما مقدور می سازد. در بازی های حرفه ای حتما مشاهده نموده اید که بازیکنان برای محافظت از زانوهای خود در هنگام پرش و جلوگیری از سایش از زانوبند استفاده می کنند. شما هم اگر می خواهید بازی ایمن تری را تجربه کنید می توانید این زانوبند ها را با کیفیت و برند های مختلف از فروشگاه ما تهیه فرمایید.

توپ والیبال

توپ والیبال از کالاهایی است که فروش زیادی را به خاطر استفاده آن در مکان های مختلف شامل بازی با تور و بدون تور در بین علاقه مندان دارد. توپ والیبال مناسب، ورزش والیبال را برای شما راحت تر، دلچسب تر و مهیج تر می کند. اکثر ورزشکاران تا به حال توپ هایی که کیفیت مناسب برای بازی را ندارند مشاهده نموده اند. برای مثال پوسته و سنگینی توپ میتواند کار را برای دفاع مشکل کند و به دست های شما آسیب وارد کند و یا اینکه پوسته آن کنده می شود و سریع کیفیت خود را از دست می دهد.

توپ والیبال حرفه ای یکی از کالاهای پرفروش ما هست و شما برای بازی حرفه ای به آن نیازمند هستید. اگر می خواهید سطح خود در این رشته را به درجه ای برسانید که والیبال را به صورت حرفه ای ادامه دهید و در تیم های حرفه ای جذب شوید نیاز به بازی و عادت به توپ والیبال حرفه ای را دارید.

ورزشکاران حرفه ای هم در تیم های ورزشی از توپ های حرفه ای بهره می برند و به آن نیاز دارند. شما ورزشکاران حرفه ای والیبال هم می توانید مشتری ما برای دریافت توپ مناسب خود باشید.

برای دریافت یک توپ والیبال مناسب برای یک بازی با کیفیت می توانید به فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت رجوع کنید و متناسب با بودجه ای که دارید، توپ مورد نظر خود را تهیه کنید. فروشگاه ما برند های مختلفی از انواع توپ های با کیفیت را در اختیار علاقه مندان و ورزشکاران قرار می دهد.

با انتخاب یک توپ مناسب از بازی خود لذت کافی را ببرید.

 

توپ والیبال ساحلی میکاسا MIKASA VLS300 - اونلی اسپرتتوپ والیبال

تور والیبال

تور والیبال از اجناسی است که اگر قرار باشد که طبق قوانین و به صورت حرفه ای تر بازی کنید به آن نیازمند هستید. چه در بازی سالنی، چه روی زمین صاف جایی که میله های مربوط به نگهداری و نصب تور وجود داشته باشد و چه در بازی ساحلی شما احتیاج به تور برای بازی خود دارید.  فروشگاه ما این تور ها را با کیفیت و جنس های مختلف در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. این نوع تورها در برند های مختلف مخصوص والیبال ارائه شده اند و کیفیت مناسبی را برای مشتریان فراهم می نماید.

تور والیبال لذت بیشتری را به بازیکنان ارائه می دهد. در صورت داشتن تور مناسب بازیکنان می توانند روی تور پرش کنند و به بازی والیبال حتی به صورت تفریحی هیجان و انرژی بیشتری را وارد کنند.

داشتن یک تور مناسب برای بازی جذاب تر مورد نظر خیلی از علاقه مندان قرار دارد و شما می توانید این نوع تور ها و حتی تور های با قیمت مناسب تر را از فروشگاه ما خریداری کنید.

توپ فوتسال

توپ فوتسال از دیگر کالاهایی است که مشتریان خاص خود را دارا می باشد. این توپ رویه، وزن و جنس مخصوص به خود را دارد و برای بازی فوتبال سالنی یا همان فوتسال مناسب است. این نوع توپ ها برای بازی سالنی مورد نیاز است و با توپ فوتبال متفاوت است. هم سایز کوچک تری دارد و هم وزن سنگینی دارد و نوع خاصی از ضربه را در بازی فوتسال می طلبد.

این توپ ها برای بازی های حرفه ای یک نیاز است و برای رعایت استاندارد بازی به آن احتیاج است. توپ فوتسال خود را می توانید از ما تهیه کنید و از بازی دلخواهتان لذت کافی را ببرید.

فوتسال کاران حرفه ای توپ فوتسال را برای نزدیک کردن خود به سطح حرفه ای نیاز دارند و در اینصورت است که به بازی در سطح حرفه ای نزدیک تر می شوند و امکان پذیرش خود در تیم های حرفه ای فوتسال را افزایش می دهند.

تنیس

تنیس یکی از ورزش های جذاب است که علاقه مندان خود را دارد و محبوبیت فراوانی در سراسر جهان دارد. این ورزش بسیار مهیج و برای بازیکنان آن یک بازی بسیار پر فعالیت است. این ورزش به آمادگی بدنی زیادی احتیاج دارد و تحرک و البته هوش سرشاری را هم می طلبد.

تنیس در کشور ما در سطح حرفه ای دنبال می شود. تنیس بازان ماهری در سراسر جهان از این نوع برندهایی که ما به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم استفاده می کنند.

عجیب نیست که این ورزش به یکی از محبوب ترین ورزش ها در سر تا سر جهان تبدیل شده است و زمین های مختلف آن با انواع سطوح کف احداث شده و برای عموم امکان بازی فراهم گردیده است.

این ورزش هم انواع وسایل مورد نیاز خود را می طلبد که شما می توانید برای دریافت آن ها به فروشگاه ما رجوع کنید. برای دنبال کردن این ورزش به غیر از زمین بازی به تور، راکت تنیس، توپ مخصوص تنیس نیاز دارید. علاوه بر اینها ما وسایل مربوطه دیگری مثل ساک مخصوص تنیس و دیگر وسایل مورد نیاز را به شما ارائه می کنیم.

با ما لوازم مخصوص ورزش تنیس را داشته باشید. ما کیفیت را به شما تقدیم می کنیم.

راکت تنیس (همه برندها)

شما برای پیدا کردن راکت تنیس خود می توانید در وب سایت ما به قسمت راکت تنیس(همه برند ها) مراجعه کنید، جست و جو کنید و راکت مورد نظر خود را تهیه کنید و از بازی با آن لذت ببرید. اگر که آشنایی کامل با این محصولات ندارید می توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی های لازم بهره مند گردید.

این راکت ها در برند های گوناگون در فروشگاه ما به شما مشتریان عزیز عرضه شده است و طبق شناخت و علاقه و بودجه مورد نظرتان می توانید نوع برند راکت خود را انتخاب کنید.

با توجه به کیفیتی که شما این ورزش را دنبال می کنید، می توانید از انواع مختلف راکت تنیس بهره مند گردید. ما راکت هایی با کیفیت را به علاقه مندان ارائه می دهیم. البته اگر بودجه شما هم مبلغ پایین تری باشد باز هم شما می توانید راکتی با کیفیت را از فروشگاه ما بخواهید.

راکت تنیس یونکس

راکت تنیس یونکس از معروف ترین برند راکت ها است که به خاطر تولید انواع راکت های ورزشی از جمله تنیس شناخته شده است.  شما میتوانید با مراجعه به وب سایت برند یونکس اطلاعات تکمیلی خود را دریافت نمایید و از فروشگاه ما راکت تنیس یونکس انتخابی خود را تهیه کنید.

ورزشکاران معروفی در زمینه حرفه ای از این راکت ها و دیگر وسایل تولیدی مربوط به تنیس این برند استفاده می کنند مثل واورینکای سوئیسی.

این برند انواع وسایل مورد نیاز ورزش تنیس را تولید می کند و شما می توانید از این امکانات با کیفیت مناسب بهره مند شوید.

راکت تنیس ویلسون

راکت تنیس ویلسون دیگر برندی است که با انواع کیفیت ها راکت های خود را روانه بازار می کند و به احتمال زیاد وب سایت برند ویلسون به چشم شما خورده است. اگر شما هم به این برند ورزشی و محصولات آن علاقه مند هستید می توانید از فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت و یا به صورت حضوری این کالا ها را دریافت نمایید.

ویلسون برند شناخته شده ای در زمینه ی تولید راکت های ورزشی است و از افراد مبتدی تا ورزشکاران حرفه ای از این راکت ها استفاده می کنند.

برای داشتن یک راکت متناسب با سطح ورزشی که انجام می دهید می توانید مطالعه لازم را انجام دهید و یا از مشاورین ما اطلاعات مربوط به انواع این راکت ها را دریافت نمایید.

راکت تنیس بابولات

راکت تنیس بابولات یکی دیگر از انواع راکت تنیس است که ما در فروشگاهمان آن را به مشتریان عزیز عرضه می کنیم. شما می توانید از وب سایت برند بابولات از کیفیت مربوطه این کالا مطلع شوید و برای خرید آن به فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت مراجعه کنید.

ما برای شما انواع متفاوتی از این راکت ها با برند های مختلف را ارائه کرده ایم و شما امکان انتخاب های گوناگونی برای داشتن راکت مورد استفاده خود دارید. شما می توانید اول برند مورد نظر خود را انتخاب نمایید و بعد نسبت به سطح و بودجه خود راکت مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

راکت تنیس هد

یکی دیگر از انواع برندی که ما برای شما تدارک دیده ایم “راکت تنیس هد” است. وب سایت برند هد یکی از تولید کنندگان انبوه راکت های ورزشی در سرتاسر جهان است و امروزه در سطوح گوناگون این برند استفاده می گردد.

لوازم جانبی تنیس

لوازم جانبی تنیس از کلاه تا جاکلیدی و انواع دیگر لوازم جانبی تنیس در فروشگاه ما موجود است و شما می توانید از طریق فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت هم از لوازم موجود بهره مند گردید. یکی از وسایلی که ما ارائه می دهیم زه تنیس است. این وسیله احتمالا برای شما تنیسور های حرفه ای مورد نیاز است و پس از خرابی زه تنیس شما میتوانید در جهت تعویض آن اقدام نمایید. یک مثال دیگر سبد توپ است که اگر شما تعداد توپی را می خواهید به طور منظم در جایی در دسترس داشته باشید می توانید این سبد را دریافت نمایید.

توپ تنیس

توپ تنیس از دیگر لوازمیست که ما در فروشگاهمان در اختیار شما علاقه مندان قرار می دهیم. شما بسته به سطح بازی و زمینی که در آن بازی می کنید می توانید نوع توپ مناسب خود را انتخاب و تهیه فرمایید.

توپ با کیفیت مناسب نقش زیادی را در کیفیت بازی شما ارائه می کند. اگر از نوع توپ درخواستی خود اطلاع دارید می توانید آن را تهیه کنید و اگر این چنین نیست از مشاوران ما کمک بگیرید.

ما با ارائه انواع توپ تنیس در خدمت شما هستیم. این توپ ها هم در برند های مختلفی وجود دارند که شما با ایجاد آشنایی با این انواع توپ می توانید از آن بهره مند شوید.

زه تنیس

زه تنیس جزئی مهم از قسمت های راکت تنیس می باشد. ما در فروشگاهمان با ارائه انواع زه و البته خدمت رسانی نصب آن منتظر شما مشتریان عزیز هستیم. این زه ها در برند های گوناگون با کیفیت های مختلف به شما عرضه می شود. شما می توانید با انتخاب زه مناسب طول عمر استفاده از راکت تان را بالا ببرید.

زمانی که زه راکت شما آسیب دید و البته اگر راکتی را که می خرید بدون زه می باشد شما می بایست اقدام به خرید و نصب زه بر روی راکت خود کنید که این خدمات در فروشگاه ما در اختیار شما قرار داده می شود.

گریپ تنیس

گریپ تنیس وسیله ای است که شما بر روی دسته راکت خود نصب می کنید و برای راحتی در دست گرفتن راکت تان از آن استفاده می نمایید. شما می توانید این گریپ ها را در برند ها و کیفیت های مختلف از فروشگاه ما خریداری کنید.

کیف، کوله و ساک

کیف، کوله و ساک تنیس خود را از ما طلب کنید. ما در فروشگاهمان با انواع مختلف این کیف ها، کوله ها و ساک ها در برند ها و کیفیت های مختلف منتظر شما مشتریان گرامی هستیم.

این کیف ها انواع گوناگونی دارند. شما می توانید با داشتن ساک دستی و یا کوله پشتی وسایل بازی تنیس خود را جا به جا کنید.

ما در فروشگاهمان با انواع مختلفی از این کیف ها با برند های متفاوت در خدمت شما هستیم. خرید این کیف ها کاملا سلیقه ای است و به نوع استفاده شما بستگی دارد. اگر به دنبال اشغال جای کمتری هستید می توانید از کوله استفاده کنید، در غیر اینصورت می توانید از ساک های مخصوصی که احتمالا تا به حال به چشمتان خورده است استفاده نمایید.

زه کشی راکت تنیس

زه کشی راکت تنیس با تحویل سریع یکی دیگر از خدماتی است که ما ارائه می دهیم. شما می توانید با دریافت نوبت از فروشگاه ما برای خدمات زهکشی از این نوع خدمات بهره مند گردید. برای تحویل راکت خود می توانید در آدرسی که در زه کشی راکت بدمینتون قرار داده شده است به فروشگاه ما به صورت حضوری مراجعه فرمایید. تلاش ما بر این است که خدمات زهکشی را با بهترین کیفیت به شما عرضه کنیم.

زهکشی ها انواع مختلفی دارند و بسته به نوع بازی و درخواست شما این خدمات را به شما ارائه می دهیم. برای داشتن زهی مناسب برای راکت خود به ما در فروشگاه اونلی اسپورت اطمینان کنید.

اسکیت و اسکوتر

اسکیت و اسکوتر بخشی دیگر است که ما در آن خدمات ارائه می دهیم. این لوازم برای بزرگسالان و کودکان طراحی شده است و انواع مختلفی از اسکیت ها و اسکوتر ها در اختیار شما مشتریان قرار داده می شود.

اسکیت

“اسکیت” وسیله ای هست که علاقه مندان مخصوص به خود را دارد. اسکیت بچگانه و اسکیت بزرگسال وسایلی هستند که افراد، به خصوص نوجوانان و جوانانی که این نوع تحرک، فعالیت و ورزش را دنبال می کنند به دنبال آن هستند. امروزه از این وسیله استفاده های مختلفی می شود. استفاده در فروشگاه های بزرگ، در مسیر رفتن به کار، به صورت تفریحی و در پیست های مجهز و همچنین به صورت حرفه ای وجود دارد.

این ورزش به تمرین برای یاد گرفتن حفظ تعادل نیاز دارد. اما به محض اینکه این مرحله را پشت سر گذاشتید شما از این ورزش لذت فراوانی را خواهید برد.

فلاینگ ایگل

فلایینگ ایگل یکی از برند های اسکیت با قیمت مناسب است و نیاز های شما مشتریان عزیز را براورده می کند. شما با قیمت مناسب می توانید از این اسکیت ها بهره مند شوید و از ورزش و بازی خود لذت ببرید. فلایینگ ایگل یکی از برند های معروف تولید کننده های اسکیت است و شما می توانید با اطمینان از این کفش ها بهره مند گردید. شما می توانید وب سایت اسکیت فلایینگ ایگل شناخته شده را دنبال کنید و با شناخت بر روی اسکیت مورد نظرتان آن را از فروشگاه ما درخواست کنید و تهیه کنید.

رولربلید

رولربلید برندیست که در ساخت و عرضه اسکیت های حرفه ای تخصص دارد. گر چه قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع آن دارد، کیفیتی بالاتری را هم برای عموم و به خصوص اسکیت سواران حرفه ای به همراه دارد. رولر بلید در دو نوع 3 چرخ و 4 چرخ در فروشگاه ما تقدیم مشتریان می گردد.

شما می توانید وب سایت اسکیت رولربلید این کمپانی پر آوازه اسکیت را دنبال کنید و با مشاهده و انتخاب اسکیت خود آن را از فروشگاه ما طلب کنید.

این اسکیت ها علاوه بر راحتی و استفاده آن به هدف ورزش حرفه ای، زیبا بودن خود را حفظ کرده و جلوه زیبایی را در نظر عموم مردم دارد.

برای دریافت اسکیتی مطمئن با طول عمر بالا و کیفیت منحصر به فرد می توانید به سراغ این نوع کفش های اسکیت بروید.

کبالت

کبالتنوع داخلی کفش های اسکیت است و برای حمایت از تولید داخلی ، ما این نوع اسکیت ها را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم. این اسکیت ها با قیمت و کیفیت مناسب به شما عرضه می شود. این اسکیت  ها در رنگ های مختلف در فروشگاه ما موجود است.

روسز

روسز دیگر برند اسکیتی است که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم. این نوع اسکیت ها مخصوص کودکان است و در رنگ های مختلف با کیفیتی مناسب به شما عرضه می شود.

اسکیت سیتی

اسکیت سیتی یکی دیگر از انواع برند هایی است که به شما عرضه می شود. این اسکیت با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می شود.

کالری

کالری یکی دیگر از برند هایی است که اسکیت را هم در سایز و مدل بچگانه و هم بزرگسال ارائه می دهد. این هم یکی دیگر از انواع اسکیتی است که ما در فروشگاهمان به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم. کالری با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار شما عزیزان در صورت نیازتان قرار داده می شود.

رولراسپید

رولراسپید با شعار ارزان ولی کامل دیگر برند و نوعی از اسکیت است که ما در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. این اسکیت با لوازم کامل به شما عزیزان عرضه می شود. منظور از لوازم، لوازم ایمنی مثل کلاه، زانوبند و آرنج بند هستند.

لوازم ایمنی اسکیت

لوازم ایمنی اسکیت خود را از ما بخواهید. این لوازم برای جلوگیری از آسیب تدارک دیده شده اند و شما را در برابر ضربات احتمالی مصون نگه می دارد. مخصوصا کودکان و کسانی که تازه وارد این ورزش شده اند حتما می بایست از خود در برابر ضربات احتمالی مراقبت کنند. لوازم ایمنی اسکیت به صورت جداگانه یا همراه با اسکیت در یک پک تقدیم شما مشتریان عزیز می گردد.

کلاه ایمنی اسکیت

کلاه ایمنی اسکیت یکی دیگر از وسایلی است که شما برای این ورزش به آن نیاز دارید. برای یک ورزش ایمن حتما نیاز است که سر خود را با کلاه مخصوص اسکیت بپوشانید و با دغدغه کمتری این ورزش را انجام دهید. به خصوص تازه کارها و کودکان به این کلاه نیاز پیدا می کنند. این کلاه در رنگ های مختلف متناسب با سلیقه شما در اختیارتان قرار داده می شود.

اسکوتر

“اسکوتر” هم علاقه مندان خاص خود ، به خصوص در بین کودکان را دارد. در فروشگاه ما می توانید اسکوتر دلخواه خود را تهیه فرمایید.

اسکوتر کودکان

اسکوتر کودکان یکی دیگر از کالاهایی است که در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود. اسکوتر های با ترمز و بدون ترمز با رنگ های مختلف را می توانید از فروشگاه ما خریداری نمایید.

کیف و کوله ورزشی

کیف و کوله ورزشی خود را از ما بخواهید. اکثر ورزش ها به یک سری وسایل احتیاج دارند که شما می بایست آن ها را با خود در یک کیف حمل کنید. بعضی از این ورزش ها ساک مخصوص به خود را دارا هستند، یعنی برای جایگذاری وسایل خاص مربوط به آن ورزش تهیه شده اند. شما کیف ها و کوله های متفاوتی را در فروشگاه ما مشاهده خواهید کرد.

کیف مخصوص اسکیت

کیف مخصوص اسکیت کیفی است که برای جای دادن و حمل وسایل مربوط به اسکیت یعنی کفش اسکیت و وسایل ایمنی مربوط به آن طراحی و تهیه شده است. طراحان این کیف را با قسمت های خاصی برای جایگذاری هر کدام از وسایل اسکیت پیش بینی کرده اند و در اختیار مشتریان گرامی با قیمتی کاملا مناسب قرار می دهند.

کوله پشتی ورزشی

کوله پشتی ورزشی در انواع مختلف در فروشگاه ما موجود است و با حجم های مختلف با جنس های مختلف و برند های متفاوت در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود. با توجه به نوع استفاده ای که دارید می توانید از کوله های ورزشی ما دیدن فرمایید و کوله مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

همچنین ساک های مختلفی در فروشگاه ما وجود دارند که نیاز های مختلف شما را نیز برطرف می کنند. قابل ذکر است که این ساک ها برای مصارف دیگری هم به کار شما می آید و شما با خرید آن می توانید استفاده های گوناگون از آن ها بنمایید.

این کوله ها و ساک ها برای ورزشکاران حرفه ای و حتی کسانی که می خواهند ساک های ورزشی با کیفیتی را داشته باشند در فروشگاه ما وجود دارد. البته شما می توانید برای تهیه دیگر کیف های موجود با قیمت های مناسب تر علاوه بر اینکه کیفیت خود را هم حفظ کرده اند به فروشگاه ما رجوع کنید.

کیف و کوله تنیس

کیف و کوله تنیس را از ما بخواهید. این کیف ها و کوله ها با نظر مشتریان گرامی بنا به استفاده ای که دارند در اختیار آنها قرار داده می شود. شاید شما بخواهید یه کیف را به جای کوله پشتی با خود حمل کنید و یا بالعکس ترجیح می دهید که کوله مناسب خود را داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما برای خریداری کیف مورد علاقه تان اقدام کنید. شما می توانید از برند های مختلفی که ما برای شما در نظر گرفته ایم بهره مند گردید.

اگر می خواهید وسیله ای از کیف یا کوله تان بیرون زده نباشد و امکان حمل آن را با در دست گرفتن دارید می توانید از کیف ها و ساک های ما بهره مند شوید و همچنین اگر می خواهید کوله پشتی را حمل کنید و مشکلی با بیرون زدن دسته راکت خود از کوله را ندارید، می توانید از کوله های با کیفیت ما بهره مند گردید.

ما در فروشگاهمان انواع مختلفی از این کیف ها و کوله ها را برای شما تدارک دیده ایم تا بتوانید از فعالیت های ورزشی خود لذت کافی را ببرید و راحت تر وسایل مورد نیاز خود را حمل نمایید.

کیف و کاور بدمینتون

کیف و کاور بدمینتون” خود را می توانید از فروشگاه ما در برند ها و انواع مختلف آن خریداری  کنید. این کیف ها برای حمل دسته های بدمینتون مورد نیاز شما می باشد. این کیف ها به شما کمک می کند که به راحتی دسته ها و توپ بازی خود را حمل کنید.

یوگا و تناسب اندام

یوگا و تناسب اندام یکی دیگر از بخش های فروشگاه ماست. این ورزش ها با اقبال عمومی مردم مواجه شده است و ورزشکاران زیادی وقت خود را روزانه به این نوع ورزش ها اختصاص می دهند. این نوع ورزش ها مخصوصا از طرف عموم مردم برای تناسب اندام و به صورت تحرک و فعالیت به صورت مراقبه ای، برای داشتن آرامش و البته انعطاف و آمادگی بدنی دنبال می شود.

یوگا

ورزشی است که اقبال عمومی مردم را در پی داشته است و مردم روز به روز بیشتر برای بدن، فکر و روح سالم این ورزش را انجام می دهند. مدیتیشن نیز مراقبه و ورزش انعطافی است که همه سنین مخصوصا رده جوانان تا سالمندان آن را دنبال می کنند. این ورزش ابزار خاصی را به طور معمول نمی طلبد. ولی باز هم وسایلی گرچه اندک مورد نیاز است و شما را برای یک ورزش و مراقبه مفرح آماده می کند.

این ورزش به طور گروهی و یا فردی با مربی و یا بدون مربی انجام می گردد. قابل ذکر است که این ورزش آرامش فکری را پس از دقایقی تمرین و تمرین های تنفسی مربوط به آن، در شما ایجاد می کند.

مت یوگا

مت یوگا یا همان زیرانداز یوگا زیراندازی است که ورزشکاران روی زمین می اندازند و تمرین های مختلف یوگا را روی آن انجام می دهند. این کفی برای تمیزی بر روی آن طراحی شده که معمولا از جنس فوم است. برای داشتن تمرین یوگای لذت بخش و البته هر جایی که اراده کنید لازم هست این مت را تهیه کنید و روی آن به ورزش بپردازید.

لازم به ذکر است این مت در ورزش های دیگری مثل ایروبیک و پیلاتس هم به کار شما می آید. این کفی نرم است و شما راحت می توانید حرکات یوگا و ورزش های دیگری را روی آن انجام دهید.

این مت ها در رنگ ها و البته جنس های مختلف در فروشگاه ما به مشتریان عرضه می شود. شایان ذکر است که انواع مختلفی از برند های مت در فروشگاه ما وجود دارند که با در نظر گرفتن بودجه تان می توانید از آنها بهره مند گردید.

تناسب اندام

“تناسب اندام” با وجود باشگاه های بدنسازی که در هر منطقه و محدوده ای وجود دارند می توانید از این ورزش بهره ببرید. این ورزش علاقه مندان زیادی را به خود اختصاص داده است. این ورزش به خاطر دسترسی مناسب مورد انتخاب بسیاری از کسانی است که برنامه ورزشی روزانه ای را برای خود تنظیم کرده اند. به علاوه این تمرین ها در منزل هم قابل انجام است.

مدیسین بال

مدیسین بال توپیست که برای تعادل و تمرین های قدرتی در اختیار ورزشکاران تناسب اندام و یا یوگا کاران و دسته های دیگر ورزشی قرار می گیرد. این توپ ها وزن های مختلفی را دارا هستند و شما می توانید با توجه به نوع و سطح فعالیت خود، این نوع توپ ها را از فروشگاه ما انتخاب و تهیه فرمایید.

طناب ورزشی

طناب ورزشی یکی از وسایل محبوب ورزشی است که برای آمادگی جسمانی در هر ورزشی می تواند استفاده گردد. بعضی دیگر از افراد از این طناب برای کاهش وزن استفاده می کنند. طناب ورزشی مورد علاقه و استفاده بسیاری از ورزشکاران است.

این طناب ها با کیفیت ها و برندهای مختلف به شما عرضه می شود. انواع مختلفی از این وسیله ورزشی را می توانید از ما تهیه کنید. این به شما بستگی دارد که در چه سطحی این تمرین ورزشی را انجام می دهید ولی با مراجعه به فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت می توانید با انواع این طناب های ورزشی آشنا شوید و طناب ورزشی خود را تهیه کنید.

دمبل و وزنه

دمبل و وزنه دیگر وسیله ای است که ورزشکاران در محیط خانه هم می توانند آن را استفاده کنند و افراد مختلفی با سنین مختلف برای تقویت عضلات دست و فرم دهی به این عضلات، از این دمبل ها و وزنه ها استفاده می کنند. این وزنه ها در انواع گوناگون در فروشگاه ما برای شما مشتریان عزیز موجود است. قابل ذکر است که این وزنه ها با وزن های گوناگون به مشتریان عرضه می شود.

فروشگاه اونلی اسپرت

ما به صورت حضوری در اختیار شماست و نیاز های مختلف شما را برآورده می کند. شما با رجوع به صفحه اصلی اینترنتی فروشگاه می توانید از اجناس ما با خبر شوید و خواسته های ورزشی خود را برآورده کنید. فروشگاه ما با طیف گسترده ای از امکانات ورزشی مختلف منتظر شما مشتریان عزیز می باشد. ما با سابقه طولانی فروشگاهمان، کیفیت مورد نیاز شما را به شما مشتری عزیز تقدیم می کنیم.

شما با مشورت با مشاوران فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت و فروشگاه ما می توانید در مورد کالاهای مورد نظر خودتان سوال کنید و کالاهای مورد نظر خود را با علم کافی در مورد آن ها در خواست نمایید. با تنوعی که در اختیار شما قرار می دهیم و مشورت کارشناسان ما، اتنخاب برای شما آسان شده و خریدی خوب را تجربه خواهید کرد. لازم به ذکر است که مشتریان ما رضایت کافی از اجناسی که از فروشگاه ما تهیه فرموده اند را دارند.

به ما اعتماد کنید، ما را بپذیرید، ما به شما قوت قلب می دهیم و شما را تشویق به ورزش برای تندرستی می کنیم و البته برای شما ورزشکاران حرفه ای عزیز هم آرزوی موفقیت داریم. سعی ما بر این است که کالاهای ورزشی مورد نظرتان را با کیفیتی مناسب برای اینکه از ورزش لذت ببرید و در حرفه ورزشیتان موفق باشید صمیمانه به شما ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *