زه کشی راکت بدمینتون

آشنایی با تاریخچه بدمینتون :

این بازی برای بار اول در انگستان آغاز شد و این بازی جدید ، به دلیل محل زندگی دوک، بدمینتون نام گرفت .
این ورزش در ابتدای امر به‌سرعت مورد توجه سایرین قرار می‌گیرد و تبدیل به بازی طبقه‌ی مرفه جامعه‌ی انگلستان شد؛ در سال 1877 برای اولین بار قوانین رسمی برای بازی تدوین شد و از سال 1901 در زمین فعلی بدمینتون به‌شکل مستطیل به‌کار گرفته شد.

شرایط بازی بدمینتون :

شرایط لازم برای انجام بازی بدمینتون ، حضور دو بازیکن در مقابل هم است. یک تور هم زمین بازی را به دو قسمت تقسیم می‌کند.
هر کسی که به انجام این بازی علاقه داشته باشد می‌تواند ‌با یک راکت و توپ مخصوصی که برای این بازی طراحی شده است‌ کارش را آغاز کند. ضربات‌ محکمی که در بازی بدمینتون به توپ زده می‌شوند که می‌تواند آن را با سرعت 300 کیلومتر در ساعت به حرکت دربیاورد. پس برای انجام یک بازی سطح بالا و خوب به یک راکت حرفه‌ای نیاز خواهید داشت.

زه کشی راکت بدمینتون
استاندارد راکت بدمینتون :

راکت‌های بدمینتون استاندارد بین 80 تا 100 گرم وزن دارند که از قسمت‌های مختلفی شامل دسته، میله و صفحه‌ی راکت تشکیل شده‌اند.
قطعا زه این راکت از مهم ترین بخش های تشکیل دهنده راکت است و کیفیت و کشش مناسب زه ها در هدایت درست توپ از اهمیت بالایی برخوردار است .
همانطور که کفته شد سرعت حرکت توپ در این بازی بسیار بالاست به همین دلیل احتمال آسیب ، شل شدن ، نامنظمی زه ها در این راکت بسیار بالاست.
و راه حل بسیار ساده برای جلوگیری از خرابی بیشتر راکت و ایجاد فشار به دست در هنگام بازی ، حتما در زمان مناسب اقدام به زه کشی راکت بدمینتون خود کنید .
میزان کشش و انجام درست این زه کشی در حفظ کیفیت بسیار تاثیرگذار است پس حتما انجام زه کشی راکت بدمینتون خود را به یک متخصص بسپارید .

در اونلی اسپرت خدمات زه کشی راکت بدمینتون انجام می شود.
اگر سوالی در زمینه خدمات زه کشی راکت بدمینتون دارید ، حتما با ما ارتباط برقرار کنید .