اخبار بدمینتون

۲۷ باشگاه ورزشی پلمب شدند

سید اشکان اردیبهشت افزود: فدراسیون پزشکی ورزشی با کمک بازوان اجرایی خود یعنی هیات های استانی پزشکی ورزشی و با هماهنگی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها همچنان پروسه نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی را با جدیت پیگیری می کند. با شکل گیری موج چهارم کرونا و پیرو دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا بازرسی ها را تشدید کردیم و در شهرهای قرمز و نارنجی که باشگاه های ورزشی باید تعطیل باشند، با همه توان همکارانمان در جهت اجرای این مهم تلاش می کنند.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه قطع زنجیره انتقال کرونا مستلزم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط همه مردم است، ادامه داد: بدیهی است که ستاد مقابله با کرونا در ورزش تا سرحد توان در جهت قطع این زنجیره تلاش  می کند و همکاران ما در کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی همزمان با موج چهارم کرونا بیش از ۶۰۰ بازرسی انجام داده اند که این مهم پس از هماهنگی با ادارات کل ورزش و جوانان به پلمپ ۲۷ باشگاه منجر شده است.

دکتر اردیبهشت خاطرنشان کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی به منظور دریافت شکایات و گزارشات مردمی سامانه ای را به نشانی https://nezarat.ifsm.ir ایجاد کرده است تا امکان نظارت عمومی بر اجرای پروتکل های بهداشتی فراهم باشد لذا از هموطنان عزیز درخواست داریم چنانچه شکایتی در این زمینه دارند در سامانه فوق ثبت نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی صورت گیرد.

256 251

Source/منبع

author-avatar

درباره N.Zahedi

من از مسیری دور به اینجا رسیده ام، بعد از سختی ها و لذت هایی فراوان؛ راهنمایانی گران مایه را ملاقات کرده و نکات گران سنگی آموختم؛ اما این ها کافی نیست، باید رفت، باید دید و شنید و چه لذتهای زیادی که در ادامه مسیر منتظر من اند، نقشه بعدی چیست؟! چه کس میداند، استراحت کافیست، فرداها منتظر ملاقات من اند؛ در آن سوی کوه ها...باید رفت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *