اخبار تنیس, اخبار ورزشی, ورزش بانوان

ثریا آقایی بازی‌های المپیک را از دست داد؟

خانوم سریااقایی بازیکن تیم ملی

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون گفت: با توجه به شرایط آسیب‌دیدگی ثریا آقایی و جراحی زانو و رسیدن به وضعیت مطلوب حدود سه، چهار ماهی زمان نیاز دارد که گرفتن سهمیه المپیک را برای او سخت می‌کند.

فریبا مددی درخصوص شرایط شانس اول کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو در رشته بدمینتون به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ثریا آقایی متاسفانه بدشانسی آورد. او چند سال پیش هم چهار ماه قبل از بسته شدن لیست افراد اعزامی به بازی‌های المپیک دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانو شد و امسال هم در لیگ برتر پای دیگرش آسیب دید و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

وی افزود: سلامتی کامل ثریا آقایی به سه چهار ماه زمان نیاز دارد که در این مدت باید در سه چهار مسابقه شرکت می‌کرد تا رده‌بندی خود را ارتقاء دهد و من فکر می‌کنم گرفتن سهمیه المپیک برای او سخت می‌شود. از طرفی مشخص نیست بازی‌های المپیک توکیو برگزار می‌شود یا نه و چه اتفاقی رخ می‌دهد به هر حال برای ثریا آقایی آرزوی سلامتی می‌کنم.

درعین حال فریبا جلالیان سرمربی تیم ملی بدمینتون بانوان دیدگاه امیدوارکننده به بهبود شرایط آقایی و کسب سهمیه المپیک توکیو توسط وی دارد و می‌گوید: نمی‌توانیم به طور قاطع بگوئیم سهمیه بازی‌های المپیک را از دست داده است چون هیچ چیز مشخص نیست و امیدواریم بهبود یافته و بتواند سهمیه المپیک را کسب کند

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *