اخبار بدمینتون

نظارت شدید فدراسیون پزشکی ورزشی بر باشگاه‌ها در شرایط کرونایی

سید اشکان اردیبهشت، در خصوص بازرسی از باشگاه های ورزشی به منظور اطمینان از رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان کرونا گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های ورزشی و به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی بر باشگاه‌های ورزشی نظارت دارد.

وی در خصوص آمار این بازرسی ها اعلام کرد: در حال حاضر تعداد ۷۲۰ ناظر استانی در هیات های پزشکی ورزشی سراسر کشور فعالیت می‌کنند. در بازرسی ها سرفصل های مختلف به ویژه بحث رعایت پروتکل‌ها مد نظر است که توسط ناظران رصد می شود که به صورت بازرسی‌های اولیه، ثانویه و ادواری این مهم را عملیاتی می کنند.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۵ هزار بار از باشگاه ها و اماکن ورزشی سراسر کشور بازرسی به عمل آمده است.

طبق گفته دکتر اردیبهشت، سامانه ای تحت عنوان سامانه نظارت بر سلامت باشگاه ها به منظور رسیدگی به شکایات مردمی در پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی https://nezarat.ifsm.ir وجود دارد که تاکنون ۶۵۰ مورد شکایت مردمی در این سامانه ثبت شده و به آنها رسیدگی می شود.

۲۵۶ ۲۵۱

Source/منبع

author-avatar

درباره N.Zahedi

من از مسیری دور به اینجا رسیده ام، بعد از سختی ها و لذت هایی فراوان؛ راهنمایانی گران مایه را ملاقات کرده و نکات گران سنگی آموختم؛ اما این ها کافی نیست، باید رفت، باید دید و شنید و چه لذتهای زیادی که در ادامه مسیر منتظر من اند، نقشه بعدی چیست؟! چه کس میداند، استراحت کافیست، فرداها منتظر ملاقات من اند؛ در آن سوی کوه ها...باید رفت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *