اخبار بدمینتون

عضو فدراسیون فوتبال: AFC با ما عناد دارد

یک عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به واگذاری میزبانی گروه ایران به بحرین و دشمنی برخی‌ کشورها با ایران، گفت: ما هم‌چنان بحث میزبانی انتخابی جام جهانی را پیگیری می‌کنیم و از حق میزبانی خودمان کوتاه نمی‌آییم.

طهمورث حیدری، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با مجله اونلی اسپرت، درباره تصمیم AFC مبنی بر واگذاری میزبانی گروه ایرانی به بحرین در انتخابی جام جهانی گفت: نمی توان کسی را محکوم کرد چرا که AFC با ما عناد دارد. مدیران قبلی فدراسیون این موضوع را پیگیری کردند و مدیران فعلی هم فرصتی برای پیگیری نداشتند. ما با نبی و بهاروند هم صحبت کردیم که پیگیری‌هایی انجام داده بودند اما متاسفانه با کشور ما عناد دارند.

وی با اشاره به رایزنی رئیس جدید این فدراسیون با وزیر امور خارجه گفت: در عین حال آقای ظریف یک سری اقدامات را انجام داده و ما امیدوار هستیم. آقای عزیزی‌خادم (رئیس فدراسیون فوتبال) از طریق دستگاه‌های مسئول کشوری پیگیری می‌کنند و ان شاء الله می‌توانیم میزبانی را به ایران بیاوریم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه “با توجه به واگذاری میزبانی به بحرین، آیا همچنان امیدوارید AFC در تصمیم خود تجدیدنظر کند و میزبانی این مرحله را به ایران بدهد؟” گفت: ناامید نیستیم. عزیزی خادم و دستگاه‌های دولتی و وزارت امور خارجه در حال رایزنی هستند. این میزبانی حق فوتبال و ملت ما است که تضییع شده است. ما تا لحظه آخر از پیگیری این موضوع کوتاه نمی‌آییم.

وی با اشاره به تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: قول می‌دهم که جوانان باغیرت تیم ملی ایران تحت هر شرایط با تصمیم و اراده خود و حمایت‌های مسئولان نتیجه قابل قبولی را به دست می‌آورند و ما می‌توانیم در همین دور از مسابقات موفق شویم.

حیدری در واکنش به اینکه به نظر با رایزنی‌هایی با دستگاه‌های مختلف مانند صداوسیما، بانک مرکزی و گمرک برای رفع موانع میزبانی انجام شود گفت: بخش‌های مختلف کشور اعم از صداوسیما، دولت، مجلس، فدراسیون و اهالی فوتبال باید یک دل باشیم تا از این مرحله عبور کنیم و به جام‌جهانی برویم. اگر به جام جهانی نرویم، فوتبال ما انگیزه‌ای ندارد. یک سری موارد وجود دارد که قابل پیگیری است. قرار بر این شده که یک نفر به عنوان سخنگو همه حرف‌های فدراسیون را بیان کند تا وحدت رویه داشته باشیم.

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله همه دست به دست هم دهیم و از تفرقه پیشگیری کنیم و با این جوانان به سر منزل مقصود برسیم و نشاط، شور و اشتیاق را به جامعه برگردانیم. من مطمئن هستم که از این مرحله صعود می‌کنیم. ملت ما باید بداند که با کشور ما بدرفتاری می‌کنند. مسئولان در حال تلاش هستند و ان‌شاء‌الله یک اتفاق میمون رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: تحت هر شرایطی مطمئن هستم که تیم ملی کشورمان با بازیکنان باغیرت و با شهامت کارهای سخت را انجام می‌دهد. ما از این موارد در تاریخ ورزش‌مان به وفور داریم. به یاری خدا و با دعای مردم موفق خواهیم شد. هر چقدر هم دشمنان سنگ اندازی کنند، خاطرم جمع است که ان‌شاء‌الله از این نقطه بحرانی عبور می‌کنیم.

انتهای پیام

Source/منبع

author-avatar

درباره N.Zahedi

من از مسیری دور به اینجا رسیده ام، بعد از سختی ها و لذت هایی فراوان؛ راهنمایانی گران مایه را ملاقات کرده و نکات گران سنگی آموختم؛ اما این ها کافی نیست، باید رفت، باید دید و شنید و چه لذتهای زیادی که در ادامه مسیر منتظر من اند، نقشه بعدی چیست؟! چه کس میداند، استراحت کافیست، فرداها منتظر ملاقات من اند؛ در آن سوی کوه ها...باید رفت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *