اخبار ورزشی

رونمایی از تندیس قهرمانان در کمیته ملی المپیک/ عکس

به گزارش مجله اونلی اسپرت، مراسم رونمایی از سردیس قهرمانان المپیک و پارالمپیک و تندیس جهان پهلوان تختی امروز (سه‌شنبه – اول تیر ماه) در محل کمیته ملی المپیک با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیروز حناچی شهردار تهران، معاونان، رؤسای فدراسیون‌ها، پیشکسوتان، قهرمانان و خانواده‌های آنها در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
در حاشیه این مراسم تالار پارالمپیک در طبقه دوم ساختمان کمیته ملی المپیک و پارالمپیک توسط نوبخت افتتاح شد.
در این مراسم از سردیس محمود نامجو، محمدعلی خجسته‌پور، محمد پذیرایی، اسماعیل علم‌خواه، ابوطالب طالبی، پرویز جلایر، سیدشمس‌الدین سیدعباسی، منصور برزگر، محمدرضا میرزایی جابری و تندیس جهان پهلوان غلامرضا تختی با حضور قهرمانان و خانواده‌های آنها و اصحاب رسانه رونمایی شد.
سیدرضا صالحی‌امیری در این مراسم گفت: ورزش یک روح دارد و آن هم پهلوانی است. ما کمتر زبان شکرگزاری داریم و بیشتر نقد می‌کنیم‌. ما باید بدانیم که اگر ریشه‌ها قطع شود، می‌خشکیم. آنچه در توان داشتیم به میدان آوردیم و 65 سهمیه گرفتیم و اگر کشوری این تعداد سهمیه کسب کند گام اول را با موفقیت برداشته است.
وی تأکید کرد: دکتر نوبخت سال گذشته دو میلیارد تومان به پیشکسوتان کمک کرد و امسال 3.5 میلیارد تومان برای این امر اختصاص داده است.

256 251
Source/منبع

author-avatar

درباره N.Zahedi

من از مسیری دور به اینجا رسیده ام، بعد از سختی ها و لذت هایی فراوان؛ راهنمایانی گران مایه را ملاقات کرده و نکات گران سنگی آموختم؛ اما این ها کافی نیست، باید رفت، باید دید و شنید و چه لذتهای زیادی که در ادامه مسیر منتظر من اند، نقشه بعدی چیست؟! چه کس میداند، استراحت کافیست، فرداها منتظر ملاقات من اند؛ در آن سوی کوه ها...باید رفت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *