اخبار عمومی, اخبار ورزشی

از شنبه چه در انتظار ورزش ایران است؟

تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا از شنبه تعطیلی و محدودیت جدی ۲ هفته ای را برای مراکز استان ها و ۱۶۰ شهرستان را به همراه خواهد داشت.

به گزارش مجله اونلی اسپرت، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، اتفاقی که از شنبه می‌افتد این است که تمام مراکز استان‌ها و ۱۶۰ شهرستان در شرایط قرمز هستند و جز مشاغل یک که ضروری هستند، سایر مشاغل تعطیل هستند و سازوکار برای این محدودیت‌ها دیده شده است و جریمه ها بالاتر رفته و مشخص شده که چه کسی باید جریمه را اعمال و چه کسی باید نظارت کند.

طبق جدول گروه‌های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی به عنوان گروه شغلی چهار تعیین شده‌اند.

بنابر سخنان اظهار شده، تعطیلی مشاغل دو، سه و چهار در مراکز استان ها و ۱۶۰ شهرستان قرمز از شنبه رقم خواهد خورد و اینگونه باید شاهد تعطیلی مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی باشیم.

در مورد برگزاری رویدادهای ورزشی شامل لیگ‌ها و مسابقات اما ابهام جدی وجود دارد و با وجود اعلام ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش مبنی بر این که مجوز برگزاری رویدادهای ورزشی شامل لیگ‌ها، مسابقات و اردوها کماکان به قوت خود باقی است، اما سخنگوی وزارت بهداشت از پیشنهاد تعطیلی لیگ‌های ورزشی به ستاد ملی کرونا خبر داده است که در این رابطه باید منتظر تصمیم نهایی ستاد ملی تا روز شنبه باشیم.

Source/منبع

author-avatar

درباره N.Zahedi

من از مسیری دور به اینجا رسیده ام، بعد از سختی ها و لذت هایی فراوان؛ راهنمایانی گران مایه را ملاقات کرده و نکات گران سنگی آموختم؛ اما این ها کافی نیست، باید رفت، باید دید و شنید و چه لذتهای زیادی که در ادامه مسیر منتظر من اند، نقشه بعدی چیست؟! چه کسی میداند، استراحت کافیست، فرداها منتظر ملاقات من اند؛ در آن سوی کوه ها...باید رفت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =