خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال در تهران

خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال در تهران | امروزه نوجوانان و جوانان، کفش های اسپرت را به کفش های معمولی ترجیح می دهند. این انتخاب علاوه بر راحتی بیشتر به دلیل زیباتر و شیک تر نشان دادن افراد توسط کفش های اسپرت می باشد.

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

خرید و فروش کفش ورزشی اورجینال در ایران

کفش های ورزشی اورجینال انواع مختلفی دارند و از مواد و ساختار های متفاوتی نیز طراحی می گردند. یک کفش اورجینال دارای شاخصه های گوناگونی می باشد. به طور معمول، همیشه قیمت بالا نشان دهنده اورجینال بودن یک کفش نمی باشد و ممکن است کفش  با قیمت پایین تر استاندارد تر و باکیفیت تر باشد.

برای کفش های اورجینال می توان شاخصه های مهم زیر را برشمرد که نشان دهنده اصل یا تقلبی بودن کفش می باشند:

 • قابل تنظیم باشند: باید دارای بخش های قابل تنظیم اعم از یک بند یا موارد دیگر باشد تا افراد به تناسب اندازه پای خود، مقدار فضای آزاد کفش را تغییر دهند. برای مثال بند قابل تنظیم مانند توری یا Velcro وجود داشته باشد که امکان تنظیم را فراهم کند.
 • استحکام و مقاومت خوبی داشته باشند: تکیه گاه پاشنه کفش باید نرم و ثابت باشد و از حرکت عمودی یا افقی پاشنه پا جلوگیری کند.
 • قرار گیری راحت پاهای افراد در داخل کفش: باید فضای کافی (هم عرض و هم عمق) در جلوی کفش برای انگشتان پا وجود داشته باشد. در حین راه رفتن معمولی، پای شما در هر جهت تا یک سانتی متر باز می شود بنابراین باید کفشی را انتخاب کنید که به اندازه عرض انگشت شست بلندتر از بلندترین انگشت پا شما باشد.
 • حداکثر دارای 2.5 سانتی متر پاشنه باشند: ارتفاع پاشنه کفش نباید بیشتر از 2.5 سانتی متر باشد. در غیر این صورت، پاشنه و مچ پا تعادل نداشته و در نتیجه مستعد پیچ خوردگی و درد جلوی پا می شوند.
 • به طور استانداردی طول عمر داشته باشند: کفش‌هایی را که بیش از حد فرسوده شده‌اند یا در زمان کوتاهی از بین می روند، نشان دهنده بی کیفیتی خود می باشند. استفاده از کفش‌های بی کیفیت، استرس و ضربه را روی پاها و مفاصل شما افزایش می‌دهد که می‌تواند منجر به آسیب‌های مفصلی و در قسمت پاها شود. کفش های اورجینال باکیفیت در حدود هر 500 تا 650 کیلومتر (300-400 مایل) استفاده باید تعویض گردند.
 • دارای جدول سایز دقیق و باجزئیات باشد: یکی از مهم ترین موارد در مورد کفش های اورجینال و استاندارد، وجود جدول سایزبندی و جزئیات اساسی مربوط به تولید کفش می باشد که باید در هنگام خرید یک کفش، به آن موارد توجه شود.

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

خرید و فروش عمده کفش ورزشی اورجینال مردانه و زنانه

کفش های اسپرت، رنگ های متنوعی دارند و با توجه جنسیت افراد نیز با ویژگی های متفاوتی طراحی می گردند. انتخاب از بین این ویژگی ها و رنگ های متنوع نیاز به مشاوره و راهنمایی افراد حرفه ای و باتجربه دارد که در فروشگاه اونلی اسپرت این امر میسر شده است. کفش های بی کیفیت و فیک به مرور دچار مشکلاتی مانند کم رنگی، پوسته پوسته شدن سطح محصول و کنده شدن برخی از قسمت های بدنه کفش می شوند. پس اطمینان از خرید کفش ورزشی اورجینال مردانه و زنانه یکی از مهم ترین موارد به اعتماد به یک سایت خرید و فروش محصولات ورزشی می باشد.

حال که این اعتماد یکی از مهم ترین اصول اخلاقی فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت می باشد، ما متهد می شویم که بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان خود ارائه داده و حداکثر رضایت آنان را جلب نمائیم و همیشه مشتری را اولویت اصلی خود قرار دهیم.

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرتخرید و فروش عمده کفش اسپرت اورجینال مردانه و زنانه در منیریه تهران

فروشگاه اونلی اسپرت با بیش از 20 سال سابقه درخشان در عرصه ورزشی کشور، اقدام به واردات کفش های اسپرت اورجینال از چین، ویتنام، ژاپن و … نموده است. در این مدت تعداد بسیاری از مشتریان محترم از خدمات ما راضی بوده و نتیجه اعتماد به ما را با چشم خود دیده اند. امیدواریم روز به روز امکانات فروشگاه در جهت راضی تر ساختن شما مشتریان محترم حرکت کند. کفش های وارداتی از برند هایی همچون:

 • نایک (Nike)
 • آدیداس (Adidas)
 • هوکا (Hoka)
 • پوما (Puma)
 • ریباک (Reebok)
 • آسیکس (Asix)
 • آل استار (All Star)
 • اسکچرز (Skechers)

برند های بالا، کفش های باکیفیت و استانداردی تولید می کنند که بر اساس نیاز افراد، طراحی می گردند. در اروپا بیشترین طیف استفاده از برند های نایک و آدیداس می باشد. امروزه در فروشگاه های اینترنتی ییا حضوری برند های بالا با قیمت های گزاف فروخته می شود ولی فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت با توجه به اصول اخلاقی و روش کاری خود، قیمت ها را منطقی تر و سود خود را پایین تر آورده تا افراد راحت تر بتوانند از کیفیت مطلوب بهره ببرند.

ما به عنوان یکی از فروشنده عمده کفش های اورجینال، قیمت عمده فروشی کفش ها را به مشتریان اعلام می کنیم و سعی می کنیم به دلیل هزینه های جانبی افزایش قیمتی بر روی کالا هایمان اعمال نکنیم. کفش‌های ارائه شده توسط فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت، اغلب اورجینال بوده و از بهترین برند های جهان وارد می گردد تا کیفیت و راحتی را به مشتریان خود هدیه دهد.

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرتخرید و فروش عمده کیفش ورزشی نایک

نایک از همان ابتدا کفش‌های ورزشی خود را با کیفیت ساخت بالایی شروع کرد تا بتواند طیف گسترده ای از ورزشکاران را به سمت برند خود جذب کند. نایک یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در سال 1964 در ایالات متحده برای تولید، طراحی، عرضه و توسعه کفش های ورزشی و محصولات دیگر تاسیس گردیذ. بیل باورمن از بنیانگذاران شرکت نایک، هدف خود را پاسخ به تمامی نیاز های ورزشکاران اشاره کرده است. در انجام این کار، بنیان گذاران، سرمایه‌گذاری هنگفتی در بازاریابی و CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) انجام دادند تا اطلاعات و نیاز های افراد مختلف را به درستی سنجیده و سپس به تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده بپردازند. این جمع آوری اطلاعات صرف نظر از محل زندگی افراد، رنگ پوست و هر عامل تبعیض‌آمیزی دیگری انجام شد.

امروزه کفش‌ های ورزشی نایک با وجود سابقه کم تر نسبت به رقبا سهم بیشتری از بازار جهانی در صنعت کفش ورزشی را به خود اختصاص می دهد. شرکت نایک در میان تکمیل اطلاعات و پرسشنامه های دریافتی، متوجه شد که بیشتر مشتریان شرکت از میان جوانان تشکیل شده اند پس بیشتر تلاش خود و تولید محصولات را برای جلب علاقه جوانان به کار گرفت. به عنوان مثال یکی از کار هایی که برای جلب رضایت جوانان انجام شد، پرداخت تقریباً 4 میلیارد دلار برای تبلیغات و حمایت از ورزشکاران مشهور فوتبالی بود که با نتیجه فروش بسیار بالایی همراه شد.

خرید و فروش عمده کفش اسپرت آدیداس

آدیداس دومین تولید کننده بزرگ کفش های ورزشی می باشد. آدیداس یک شرکت آلمانی چند ملیتی است که در سال 1949 در باواریا تأسیس شد. موسس این شرکت آدولف داسلر بود و متخصص در تولید کفش های ورزشی، کفش های روزمره، تجهیزات ورزشی و … بود. این شرکت به صورت هلدینگی اداره می شود و یکی از زیرمجموعه های آن شرکت پوما می باشد که یکی دیگر از برندهای معروف تولید کفش های ورزشی و اسپرت است. همچنین شرکت آدیداس به عنوان بزرگترین تولید کننده پوشاک ورزشی و لوازم جانبی آن در اروپا و دومین تولید کننده پوشاک در جهان شناخته می شود.

آدیداس در تولید کفش‌های ورزشی اسپرت باکیفیت نیز با توجه به سابقه طولانی تولید کفش‌های ورزشی خود تجربه‌ بالایی داشته و کفش‌های شیک فوق‌العاده‌ای تولید می کند. این بدان معناست که کفش های تولید شده توسط این شرکت، کاملا شیک و بر اساس تمامی استانداردهای پذیرفته شده توسط اکثر کاربران و همچنین دارای استایلی اسپرت و جذاب در بین جوانان می باشد.

خرید و فروش کفش ورزشی اسپرت اورجینال از مبدا قشم و بانه

فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت فروش عمده جدیدترین مدل های کفش ورزشی را نیز ارائه می دهد. کفش های اورجینال وارداتی ما اغلب از قشم یا بانه وارد شده و از کفش های درجه یک اروپایی و آمریکایی تشکیل می شوند.

کفش های وارداتی توسط ما از فیلتر ها و معیار های متفاوتی رد می شوند تا برای فروش به مشتریان محترم انتخاب شده و در فروشگاه به صورت اینترنتی و حضوری قرار گیرند.

فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت آمادگی خرید و فروش عمده کفش ورزشی اورجینال در تهران و سایر نقاط کشور را دارا بوده و آماده خدمات رسانی به تمام ورزشکاران و مشتریان محترم می باشد.

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرتخرید و فروش عمده کفش های ورزشی اسپرت

تعداد کفش های ورزشی ارائه شده توسط فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت به بیش از 200 مدل، طرح و انواع رشته های ورزشی می رسد که همگی با توجه به نیازسنجی مشتریان و خریداران محترم صورت گرفته است. با توجه به این مقدار تنوع، هر یک از خریداران محترم می توانند کفش های منطبق بر نیاز خود را پیدا نمایند.

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرت

عکس مقاله خرید و فروش عمده کفش اسپرت خارجی اورجینال - اونلی اسپرتخرید و فروش کفش ورزشی اسپرت در فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت

از شما دعوت می کنیم تا طیف گسترده کفش های موجود در فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت را مشاهده نمائید و با بهترین کفش ها و برند ها آشنا شوید. ما طیف گسترده ای از مدل ها را در رنگ ها، سایز های گوناگون و تنوع رشته ورزشی موجود کرده ایم تا شما خریدیراحت تر و به صرفه تر داشته باشید. در فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت کفش های ورزشی مردانه، کفش های ورزشی زنانه و کفش های ورزشی اسپرت در تنوع رنگی و سایزی متفاوت موجود می باشند.

اگر در مورد انتخاب و خرید خود شکی دارید، می توانید با مشاوران فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت -از طریق ایمیل، تلفن و رسانه های اجتماعی- ارتباط برقرار نمائید.

خرید حضوری یا اینترنتی از فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت

اگر به صورت حضوری از فروشگاه های معتبر کفش مطلوب خود را خریداری می کنید، قبل از آن ابتدا در سایت رسمی برند کفش دلخواه خود را بررسی کنید. در مراجعه حضوری این امکان وجود دارد که کفش اورجینال خود را از نظر وزن مورد بررسی قرار دهید زیرا وزن کفش های اورجینال مشخص می باشد و معیار خوبی برای سنجش اصل یا فیک بودن کفش موردنظر شما می باشد. باید به این نکته توجه داشت که وزن کمتر یک کفش اسپرت، نشان دهنده کیفیت و دوام بالاتر آن کفش می باشد.

اما اگر قصد خرید از طریق سایت های آنلاین یا به عبارتی خرید غیر حضوری را دارید بهتر است از سایت هایی خرید کنید که معتبر بوده و از درگاه های پرداخت آنلاین دارای تاییدیه استفاده می کنند. وجود پشتیبان های آنلاین یا تلفنی نیز نشان دهنده معتبر بودن بودن یک سایت برای خرید می باشد. همچنین فروشگاهی که از خدمات خود مطمئن باشد دارای خدمات پس از فروش بوده و ضمانت برای هرگونه خرابی و مرجوعی (در صورت خرابی هایی که مرتبط با محصول باشد و نه مرتبط با استفاده نادرست از محصول) خواهد داشت. طریقه بسته بندی و ارسال خرید نیز از فروشگاه های معتبر کاملا متفاوت با فروشگاه های دارای کفش های فیک می باشد و در فروشگاه های معتبر، کفش با بسته بندی شکیل و زیبا به دست خریدار می رسد و زمان ارسال کالا نیز کاملا با مشتری هماهنگ می شود.

فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت با بیش از 20 سال سابقه در حوزه خرید و فروش ورزشی تمام نکات گفته شده را دارا بوده و علاوه بر امکان خرید حضوری، اینترنتی و تلفنی، پیگیری های مداومی برای تحویل مرسولات به مشتریان محترم خود ایجاد نموده است تا مشتریان محترم با راحتی و آرامش بیشتری اقدام به خرید محصولات مدنظر خود نمایند.

لینک های مفید: