اخبار بدمینتوناخبار ورزشی

تهران محروم‌ترین نقطه سرانه ورزشی کشور است

مدیر کل اسبق ورزش و جوانان استان تهران گفت: مجلس شورای اسلامی، تهران را یک استان برخوردار عنوان می‌کند، تهران محروم‌ترین نقطه سرانه ورزشی کشور است.

 مدیر کل اسبق

رضا گل‌محمدی مدیر کل اسبق ورزش و جوانان استان تهران در مورد دوران ریاستش گفت: توفیقی بود که به مدت ۴ سال و ۳ ماه در خدمت جوانان، مردم و هیئت‌های ورزشی استان تهران باشم. کار‌های زیادی انجام دادیم و کار‌های زیادی را قصد داشتیم انجام دهیم که نتوانستیم. ما نتوانستیم اعتبار ورزش تهران را در مجلس شورای اسلامی بالا ببریم. علی رغم اینکه تهران ۳۵ نمایند در مجلس دارد به علت اینکه افراد آنقدر غرق در کار‌های ملی هستند; به بخش‌های استانی آن طور که باید توجه نمی‌کنند. مجلس شورای اسلامی، تهران را یک استان برخوردار عنوان می‌کند در حالی که تهران مانند شهرستان بهارستان محروم‌ترین نقطه سرانه ورزشی ایران است. زمانی که بحث تهران را پیش نمایندگان مجلس مطرح می‌کنیم آن‌ها فکر می‌کنند تهران، قیطریه و ولنجک است. در حالی که ۱۳ میلیون در تهران کمتر از سرانه ورزشی که باید به آن‌ها تعلق گیرد برخوردار هستند.

در مورد فساد

او در مورد فساد در هیئت فوتبال استان تهران و رابطه اش با شیرازی سرپرست این هیئت گفت; من با شیرازی شخصا هیچ مسئله‌ای ندارم. من با فدراسیون فوتبال و روند فساد آمیز این انتخابات مشکل دارم، با شخصی کردن این موضوع شما بر من جفا کرده اید. شما به من بگویید تو نتوانستی یک فساد سازمان یافته را از بین ببری و آن وقت می‌گویم حق با شما است. البته هنوز نتایج پیگیری‌هایی که انجام داده ایم مشخص نشده است.

تا امروز من به عنوان مدیر کل پیگیر این موضوع بودم و از الان به بعد به عنوان یک شهروند مقیم جمهوری اسلامی ایران پیگیر این موضوع خواهم بود. من با شخص کاری ندارم; اما از رسانه‌ها که به شکل کامل در جریان اتفاقات بوده اند; می‌خواهم بگویند که تا الان چه کاری برای آگاه سازی مردم انجام داده اند. آیا توانستید مسئولان را متقاعد کنید که کار خلاف انجام ندهند؟ آیا توانستید مسئولان را متقاعد کنید که یک نفر به جای ۴ سال نمی‌تواند ۱۲ سال رئیس یک هیئت باشد؟

تهران محروم‌ترین نقطه سرانه ورزشی کشور است.

Source/منبع

نمایش بیشتر

N.Zahedi

من از مسیری دور به اینجا رسیده ام، بعد از سختی ها و لذت هایی فراوان؛ راهنمایانی گران مایه را ملاقات کرده و نکات گران سنگی آموختم؛ اما این ها کافی نیست، باید رفت، باید دید و شنید و چه لذتهای زیادی که در ادامه مسیر منتظر من اند، نقشه بعدی چیست؟! چه کس میداند، استراحت کافیست، فرداها منتظر ملاقات من اند؛ در آن سوی کوه ها...باید رفت...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
باز کردن واتساپ
1
سوال داری! چرا در واتساپ ارسال نمیکنی!🤔
درود؛
آیا سوالی دارید ما در واتساپ منتظر شما هستیم!🥳